Yıldırım: Kılıçdaroğlu metni okusa 'Evet' der

Başbakan Binali Yıldırım, referandum mitingleri kapsamında Niğde’de halka hitap etti.
Yıldırım’ın konuşmasından öne çıkanlar:

Niğde ile Ankara arasına otoyol yapıyoruz. Hayal kurarsan, projeyi yaparsan, inanırsan hayalleri gerçeğe dönüştürürsün.

‘Hayır’ diye ortalıkta dolaşanlar, köprüye, havalimanına, tünellere de ‘hayır’ dediler, bunlardan hayır gelmez.

Türkiye krizden krize sürüklenmeyecek

Güçlü iktidara, devamlı istikrara ihtiyaç var. Yeni sistemle sürekli güçlü hükümetler dönemini başlatıyoruz. Güvenoyunu artık Türkiye verecek. 5 yıl boyunca bu hükümet görev yapacak. Türkiye artık krizden krize sürüklenmeyecek, Cumhurbaşkanı ile Başbakan çatışması ortadan kalkacak.

Külliyen yalan

Darbelerle, karışıklıklarla, Gezi olaylarıyla, 15 Temmuz olaylarıyla demokrasi kesintiye uğratılmasın istiyoruz. Bu anayasa değişikliği gündeme geldiği andan itibaren koro halinde CHP ve HDP ‘Hayır’ diyor. Bunlar neye ‘Hayır’ dediğini bile bilmiyor. Kılıçdaroğlu, her gün sallıyor, vitesi boşa atmış hababam gidiyor. Bu millete dayatma sökmez. Kılıçdaroğlu değişiklikle eyalet sistemi gelecek diyor, külliyen yalan.

Kılıçdaroğlu metni okusa ‘Evet’ der

Kılıçdaroğlu, metni bir okusa, senden benden daha önce gider ‘Evet’ mührünü vurur. Kılıçdaroğlu’na siz en iyisi Niğde patatesi gönderin, yesin de zihni açılsın, patatesin yanında 18 maddelik broşürlerimizi de gönderelim.
 

Bir önceki yazımız olan AK Partili kadınlara taşlı saldırı: Yaralılar var başlıklı makalemizde Siirt ve SİYASET Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir